3 סוגי השמשוניות הנפוצות ביותר

שלטי חוצות הן דרך אפקטיבית ביותר להעברת והטמעת מסרים. הם שיווקיים ("זה טוב זה אוסם!"), הם רומנטיים ("אגם, התינשאי לי?") והם חינוכיים ("בבית ספר שקמה נזהרים בדרכים!").

שמשונית הינה החומר הנפוץ היום להדפסת שילוט חוץ, מעצם היותה חסינת רטיבות, לא מתרגשת מחום שמש ונותנת אפקט ויזואלי מרשים. בישראגרף מדפיסים כל עיצוב על שמשונית ומאפשרים לכם להנות ממוצר קל, מרשים ואיכותי במחיר זול יחסית לכל חומר אחר.

 

שמשוניתוש, ספרי לנו על עצמך!

אז ככה שמי שמשונית ואני מכונה גם ברזנט, אני עשויה שלוש שכבות המרכיבות יריעה פלסטית גמישה ועמידה מאוד. השכבה העליונה והשכבה התחתונה שלי מיוצרות מpvc ואילו "ממרח הסנדוויץ'" שלי זו שכבת רשת הארוגה לרוחב, לאורך ובאלכסון, מה שהופך אותי לחומה בצורה ששום מטח של גשם או חום קיצוני לא יכולים להכניע.

 

השמשונית לסוגיה

שמשונית מיוצרת בצורות שונות. ולכן כשתרצו להדפיס על שמשונית, מסתבר שנציג השרות בבית הדפוס ישאל אתכם באיזו שמשונית תבחרו. כדי שתגיעו מוכנים ולא תמצאו את עצמכם תוהים על מה הוא מדבר בעצם, ציידנו אתכם בהסברים על 3 סוגי השמשוניות הנפוצות ביותר:

 

 3 סוגי השמשוניות הנפוצות ביותר

1. שמשונית עם גב לבן

שמשונית עם חזית בצבע לבן היא השמשונית הכי רווחת, היא מתאימה לתלייה בחוץ, כמו כל שמשונית, כי היא עמידה בתנאי לחות וחום ברמות גבוהות. היא מצוינת להדפסה ולהעברת מסרים ויזואליים בדרך צבעונית וברורה לעין, היא מיוצרת מברזנט איכותי ונהנית משכבת דיו דקה ועמידה.

תוכלו לעשות בה שימוש שיווקי מובהק, לנכס אותה לצרכי תקשורת, או להשתמש בה במהלך הטמעת הליך חינוכי. כך או כך, שמשונית עם גב לבן תחזיק לכם לאורך זמן ותיתן אפקט מרהיב.

 

מי משתמש בשמשונית עם גב לבן?

כל מי שמעוניין להעביר תוכן כלשהו באופן בולט שלא מאפשר התעלמות. יחצ"ני בחירות אוהבים לעשות שימוש במוצר הזה ומצפים את כל פני העיר בשמשוניות זועקות פוליטיקה. בתי ספר וגני ילדים המעוניינים לספק לתלמידים חומר לימודי חוויתי על קירות המבנה, גם ארגוני זכויות ובטיחות בדרכים אוהבים לגנדר כתלים ערומים באמרות שפר מלוות בתמונות מסמרות שיער. השמשונית המודפסת הוכחה ככלי יעיל שקונה את תשומת הלב האנושית ומשפיע על ההחלטות שלה.

 

2. שמשונית עם גב שחור

כאשר אתם מעוניינים לתלות את השמשונית ללא קיר סומך, בין שני עמודים או שני עצים למשל, החומר הופך לשקוף למחצה. במקרה כזה כדאי לבחור את השמשונית בעלת הגב השחור שנותנת מראה אטום יותר.

 

מתי תרצו להדפיס דווקא על גב שחור?

אם השכונה שלכם מאזרחת עמודים גבוהים ברווחים נכונים, יהיה טיפשי שלא למתוח שמשוניות בין אחד לשני למטרות שונות. גם מסיבת יומולדת בפארק תהיה חווייתית הרבה יותר אם תתלו בה שלט שמשונית צבעוני מעץ לעץ. כדי לקבל את האפקט המדויק ביותר, שמשונית עם גב שחור תהיה הבחירה הנכונה עבורכם.

3 סוגי השמשוניות הנפוצות ביותר
3 סוגי השמשוניות הנפוצות ביותר

3. שמשונית רשת מש

שמשונית שנועדה למקום פתוח צריכה להיות חשופה לרוחות. השמשונית הרגילה אטומה מכדי לאפשר מעבר אוויר בין סיבי הפלסטיק הקשיחים. שמשונית עשויה רשת מש לעומתה, היא הרבה פחות מסיבית וגם צפופה פחות, מה שנותן לה תכונות של קלילות ועמידות.

היא מומלצת כשילוט חוץ במקומות בשטח פתוח ובמיקום גבוה. היא עשויה חומרי גלם משובחים ומודפסת באיכות גבוהה מאוד, מה ששוב נותן לה את אורך החיים המוכר לנו מחברותיה השמשוניות הסטנדרטיות.

 

לאיזו מטרה תשתמשו בשמשונית רשת?

בתי ספר המעוניינים להקיף את הגדר הסובבת את חצר בית הספר בשמשונית, ייהנו מאוד מרשת המש שמצד אחד אוטמת את החצר ומצד שני מאפשרת מבט החוצה מבין חורי הרשת המרווחת. רשת מש מתאימה לכרזות לירידים, לדוכני מכירות, למחנות קיץ, למודעות פרסום במרכזי קניות ולעוד אינספור שימושים.

 

כך תולים שמשוניות

שיטת הטבעות – בשיטה זו מתקינים על השמשונית מספר טבעות מתכת במרווחים שונים המאפשרים תליה על חוטים או על חבלים. אופציה זו מאפשרת תלייה בטוחה ללא נזקים של קריעה או נפילה.

שיטת המסגור – בשיטה זו ממסגרים את השמשונית לתועלת של הגנה חזקה למניעת פרימה של החומר.

שיטת השרוול – בשיטה זו תופרים מעין שרוולים להכניס בהם מסגרות מתכת ועץ. מוטות אלו מאפשרים את יציבותו של החומר הגמיש ומעניקים לו מעמד לתמיכה.

 

שמשוניות ושונויות

תוכלו למצוא בישראגרף סוגים שונים של שמשוניות בכל המידות. אנו מדפיסים יריעות של עד 50 מטר אורך ועד 5 מטר רוחב. תוכלו להשיג שמשונית 440 גרם או 550 גרם עם גב לבן או שחור וכן שמשונית קואטד עם שני סוגי גב.

 

שמשוניות מדפיסים בישראגרף

בישראגרף אנחנו מדפיסים איכות כבר למעלה מ-40 שנה. בית הדפוס שלנו התרגל כבר לשינויים התכופים עקב חידוש הטכנולוגיות, בדגמים חדשים, משוכללים יותר. בישראגרף תוכלו להנות מפתרונות דפוס בכל התחומים, המודפסים בסטנדרטים גבוהים במיוחד ומזוהים על פי הגימורים המלוטשים היטב. תוכלו להנות מיעוץ מקצועי לגבי הדפסת שמשונית ללא עלות. איך אומרים שמשונית איכותית, זולה ומושכת – במילה אחת? ישראגרף.

מוצרים
שירות
מהיר
נסיון
של שנים
עיצוב
מותאם
איכות
גבוה