לעיצוב החלל הקמעונאי השפעה עצומה על הצלחת החנות, בית הקפה או המסעדה. מסיבה זו נדרשת השקעה משמעותית בעיצוב מקצועי ובשיפוץ.

כאשר מדובר ברשת חנויות או מסעדות, יש חשיבות לאחידות העיצוב, השפה והמסרים כדי לתת  ללקוח תחושה כי הוא נמצא בסביבה מוכרת המשרה עליו את  הערכים והמסרים של הרשת.

מיתוג הסניף והעברת תכנים פרסומיים ושיווקיים משתנים, היכולת לרגש את הלקוח כאשר הוא נמצא בנקודת המכירה מהווים כלי מרכזי של כל מערכת שיווק או marcom .הפרסום בנקודת המכירה הוא זהו שמאפשר להעביר את רוח המותג, לקדם אירועים ופעילויות עונתיות ולפרסם מבצעים שונים – בסופו של דבר התוצאה תתבטא בחיזוק המותג, הקשר עם הלקוחות וההכנסות בקופה.  

אנו בישראגרף מתמחים במתן פתרונות דפוס של 360 מעלות בתחום הקימעונאות . בית הדפוס שלנו ערוך לספק מעטפת מלאה ומתקדמת של תוצרים החל מעיטוף הרכבים דרך מיתוג הסניף על תצורותיו השונות ועד לתפריט או כרטיס המועדון.

באמצעות סטודיו ישראגרף  אנו מספקים שירותי עיצוב גרפי והפקה מלאים  הכוללים תיאום עיצוב מול גורמי מקצוע ועד לעיצוב גרפי מלא בהתאם לדרישת הלקוח.

קמעונאות

בין המוצרים שנשמח לספק לכם:

הדפסות בפורמט רחב - רול-אפים מכל הסוגים, שמשוניות, קאפות , הדפסות על פרספקס דגלים ...ובעצם הדפסה על כל משטח שטוח.

הדפסות צורניות - חיתוכים בהתאם לדרישת הלקוח.

מגנים ותשורות במגוון רחב של חומרים ודגמים

קפסולציה ולמינציה

טפטים ומדבקות קיר ורצפה באיכות מעולה

הדפסה דיגיטלית בגדלים 33*48.8 - מכרטיסי ביקור ופולדרים ועד לחוברות וספרים

אריזות ממותגות - החל מכמויות קטנות

עיטוף רכבים

לצפייה במוצרים נוספים

עם ותק של מעל 40 שנה, אלפי לקוחות מרוצים, מפעל מתקדם הכולל ציוד בחזית הטכנולוגיה וצוות מקצועי מהמעלה הראשונה נשמח לשרת גם אותך ולהפוך לפרטנר אמיתי המספק שרות קשוב מהיר ואיכותי במחירים תחרותיים

התקשרו לתיאום פגישה ונשמח לעמוד לרשותכם

03.6969050

צור קשר