עולם שיווק הנדל"ן עבר מהפכה אמיתית בשנים האחרונות. אם בעבר פורסמו פרוייקטים נדלניים בצורה שמרנית למדי, השיווק הנדל"ני בשנים האחרונות מהווה  חזית של השקעה ויצירתיות. מעבר לשימוש בגובר והולך ברשתות חברתיות וברשת באופן כללי,  למדו חברות השיווק לנצל לטובת השיווק את המדיה המתבקשת ביותר – המבנה ואתר הבנייה.

ישראגרף מהווה ,מבחינה זו, שיקוף של התפתחות הענף. כחברה שצמחה בשנים הראשונות כמובילת שוק בתחום העתקות השמש ופתחה התמחות בתחום, אנו מספקים כיום מעטפת מלאה למחלקות השיווק של חברות הנדל"ן ומסייעים להם להפוך את המבנה ולמרכז עוצמה שיווקית שמייצר חלק משמעותי מהפניות והמכירות.

בין אם מדובר בפרוייקט בנייה עצום בגודלו או בפרוייקט בנייה צנוע יותר, אנו בישראגרף מתמחים במתן פתרונות דפוס של 360 מעלות. בית הדפוס שלנו ערוך לספק מעטפת מלאה ומתקדמת של תוצרים החל מהעתקות שמש ברמה הגבוהה ביותר דרך גידור ממותג לאתר הבנייה ועיטוף הבנין ועד לחומרים השיווקיים והתשורות ללקוחות.

באמצעות סטודיו ישראגרף  אנו מספקים שירותי עיצוב גרפי והפקה מלאים  הכוללים תיאום עיצוב מול גורמי מקצוע ועד לעיצוב גרפי מלא בהתאם לדרישת הלקוח.

להעלאה ומשלוח ישיר של תוכניות דרך האתר לחץ כאן

נדלן נדלן נדלן3

בין המוצרים שנשמח לספק לכם:

העתקות שמש באיכות מעולה - לכל גודל או היקף פרוייקט

טפטים ומדבקות קיר ורצפה באיכות מעולה

הדפסה דיגיטלית בגדלים 33*48.8 - מכרטיסי ביקור ופולדרים ועד לחוברות וספרים

הדפסות בפורמט רחב - רול-אפים מכל הסוגים, שמשוניות, קאפות , הדפסות על פרספקס דגלים ...ובעצם הדפסה על כל משטח שטוח.

הדפסות צורניות - חיתוכים בהתאם לדרישת הלקוח.

מגנים ותשורות במגוון רחב של חומרים ודגמים

לצפייה במוצרים נוספים

עם ותק של מעל 40 שנה, אלפי לקוחות מרוצים, מפעל מתקדם הכולל ציוד בחזית הטכנולוגיה וצוות מקצועי מהמעלה הראשונה נשמח לשרת גם אותך ולהפוך לפרטנר אמיתי המספק שרות קשוב מהיר ואיכותי במחירים תחרותיים

התקשרו לתיאום פגישה ונשמח לעמוד לרשותכם

03.6969050

צור קשר