משקיעים – לקוחות – עובדים , השילוש הקדוש שהופך סטרט-אפ או כל חברת טכנולוגיה לפורצת דרך בתחומה, הצלחה עסקית ומקצועית שיש להתגאות בה ומייצרת לבעלי המניות והעובדים את התשואה והערך המצופה.

מי כמוכם יודע כי הצלחה בכל אחת מצלעות המשולש דורשת השקעה רבה וממושכת שחלקה הגדול מגיע דרך חשיפת והצגת הארגון באירועים , כנסים ותערוכות מקצועיות. במקביל, חברות ותיקות ומבוססות יותר משתמשות במשרדי החברה כפלטפורמה לאירוח של לקוחות ,משקיעים ומועמדים ונעזרות באמצעי המחשה ותצוגה להעברת המסר.  

אנו בישראגרף מתמחים במתן פתרונות דפוס של 360 מעלות ומשרתים סטרט-אפים וחברות הי-טק מהימים הראשונים של התפתחות הענף. בית הדפוס שלנו ערוך לספק מעטפת מלאה ומתקדמת של תוצרים החל מהכנת ברושורים וחוברות, דרך הפקת ביתנים לתערוכות וכנסים ועד לעיצוב חללים חוויתיים במשרדי החברה.  

באמצעות סטודיו ישראגרף  אנו מספקים שירותי עיצוב גרפי והפקה מלאים  הכוללים תיאום עיצוב מול גורמי מקצוע ועד לעיצוב גרפי מלא בהתאם לדרישת הלקוח.

היי טק

בין המוצרים שנשמח לספק לכם:

הדפסות בפורמט רחב - רול-אפים מכל הסוגים, שמשוניות, קאפות , הדפסות על פרספקס דגלים ...ובעצם הדפסה על כל משטח שטוח.

הדפסות צורניות - חיתוכים בהתאם לדרישת הלקוח.

מגנים ותשורות במגוון רחב של חומרים ודגמים

טפטים ומדבקות קיר ורצפה באיכות מעולה

הדפסה דיגיטלית בגדלים 33*48.8 - מכרטיסי ביקור ופולדרים ועד לחוברות וספרים

אריזות ממותגות - החל מכמויות קטנות

לצפייה במוצרים נוספים

עם ותק של מעל 40 שנה, אלפי לקוחות מרוצים, מפעל מתקדם הכולל ציוד בחזית הטכנולוגיה וצוות מקצועי מהמעלה הראשונה נשמח לשרת גם אותך ולהפוך לפרטנר אמיתי המספק שרות קשוב מהיר ואיכותי במחירים תחרותיים

התקשרו לתיאום פגישה ונשמח לעמוד לרשותכם

03.6969050

צור קשר