אודות

ישראגרף הוא עסק משפחתי המעסיק מעל 25 עובדות ועובדי דפוס מקצועיים, מעצבים גרפיים מפיקים ומנהלי לקוחות. לכל אורך הדרך העמדנו בחזית את הקידמה הטכנולוגית ואיכות התוצר  רמת השרות והמענה המלא לצורך של כל לקוח- קטן כגדול.

סטודיו ישראגרף הפועל במסגרת החברה בשנים האחרונות מאפשר לנו לספק שירותי עיצוב גרפי מלאים החל מתיאום עיצוב והפקה מול גורמי מקצוע ועד לעיצוב גרפי מלא משלב הרעיון ללקוחות שמעוניינים בכך.

הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר והופכת את עולם הדפוס למקצועני  ומאתגר , שוק הפרסום משנה את פניו ומפנה משאבים ניכרים לon-line. יחד עם זאת, כל מנהל שיווק מקצועי מכיר בעובדה  שדפוס איכותי הוא חלק משמעותי מתמהיל השיווק העסקי.

את ישראגרף הקמנו בשנת 1977 במטרה לספק שירותי דפוס לענף הבנייה שהחל בצמיחה מואצת.  בחלוף השנים הרחבנו את סל השירותים שלנו לדפוס דיגיטלי והדפסות בפורמט רחב כך שהיום ישראגרף היא  one stop shop המספק מגוון רחב ומקיף של פתרונות דפוס ללקוחותינו.

המשימה שלנו היא לספק מענה מקיף לכל צרכי הדפוס של העסק מתוך הבנה עמוקה של המדיה והחשיבה השיווקית העומדת מאחוריה, בהתאם אנו ערוכים לספק מגוון מלא של מוצרים ובינהם:

לקוחות של ישראגרף

אנו גאים על אלפי לקוחותינו המשתייכים לכל המגזרים במשק ובמגזר הציבורי במדינת ישראל איתם אנו עובדים בצמוד לאורך שנים רבות ומתמחים במתן מעטפת פתרונות מלאה תוך שיתוף פעולה הדוק ופורה עם משרדי פירסום, חברות מיתוג ומפיקי דפוס מובילים בעיקר בתחומים הבאים:

חברות קבלניות ויזמיות
תחום הנדל"ן
רשתות קמעונאיות
ורשתות הסעדה ובתי קפה
חברות בתחום השירותים
בנקים, חברות ביטוח ופיננסים, סלולר ותקשורת
משרדים ממשלתיים
וגפים ציבוריים

בין לקוחותינו הרבים משרד הבטחון ומוסדות ציבור רבים, מקדונלדס ישראל, זארה ורשתות קמעונאיות רבות אחרות ואלפי עסקים אחרים במדינת ישראל … אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם מאות מעצבים גרפיים וחברות מיתוג, מעצבי תערוכות ומפיקי דפוס.

עם ותק של מעל 40 שנה, אלפי לקוחות מרוצים, מפעל מתקדם הכולל ציוד בחזית הטכנולוגיה וצוות מקצועי מהמעלה הראשונה נשמח לשרת גם אותך ולהפוך לפרטנר אמיתי המספק שרות קשוב מהיר ואיכותי במחירים תחרותיים.

 

שירות
מהיר

נסיון
של שנים

עיצוב
מותאם

איכות
גבוה

מוצרים
מובילים