תערוכות ומתקני תצוגה

 

מתקני תצוגה

מתקני תצוגה

מתקני התצוגה של ישראגרף, בעזרתנו תוכלו להראות את המוצרים שלכם בכל מקום. מתקני תצוגה מתחלקים לשני סוגים עיקריים:

מתקני תצוגה לתערוכות וכנסים
מתקני תצוגה לחנויות

המגוון רחב מאד וכדאי להתייעץ ולהבין בדיוק מה המטרה , מה המסר השיווקי שאתם צריכים, מי קהל היעד שלכם, אורך זמן התצוגה ועוד.

לבירור וייעוץ לגבי מתקן תצוגה מותאם אישית לצרכים שלכם אנא פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר. 

מגוון המתקנים נותן פתרונות שונים לצרכים למצבים ולתצוגות שונים, להלן פירוט מתקני התצוגה:

רול אפ – מתקן לכל נקודת מכירה. מתקן רול אפ איכותי ויציב באיכות הדפסה מעולה, מציג את המוצר בצורה הכי טובה. לתערוכות, כנסים וימי עיון קיים מגוון רחב ביותר של מתקנים.

פופ אפ – מתקנים הנפתחים, ונסגרים בצורה דמויית אקורדיון, אין צורך להבריג שום דבר או לחבר חיבורים קבועים לקירות. מתקן הפופ אפ מגיע עם קופסת נשיאה נוחה וקלה לתפעול. אם אתם צריכים מתקן יציב שיעמוד לאורך זמן, כנראה מתאים לכם מתקן הבלו.

מתקן בלו – מתקן ברזל שעליו מחובר משטח קאפה המודפס משני הצדדים. מתקן בלו הוא מתקן איכותי ביותר וניתן להחליף את הקאפה עם תמונות המוצרים והמסר הפרסומי כל תקופה שתבחרו דבר המוזיל עלויות מאד וקל מאד לתפעול.

מולטי קיוב -מתקן מצויין המשמש כ"גב במה", כלומר כקיר המכסה קיר לבן שלידו עושים פעילויות שונות, נואמים וכו'. מתקן המולטי קיוב הינו בעל מוטות טלסקופיים וההדפסה נעשית על גבי שמשונית איכותית.

דלפק דיילות – בכנסים רבים משתמשים בדלפקים מסוגים שונים או מה שנקרא "דלפק דיילות". את דלפקי הדיילות ניתן לרכוש במגוון רחב ביותר של גימורים; משטחי עץ יוקרתיים, מבנה אלומיניום מחוזק לאורך זמן, או מתקנים סטנדרטים לכנסים, עבור חלוקות עלונים, עמדות טעימות ברשתות מזון ועוד.

מחוץ לנקודות המכירה, ברחבי החנויות או בתערוכות, מתקני התצוגה של ישראגרף נוחים וקלים לתפעול – לכל המתקנים: רול אפ, פופ אפ, מולטי קיוב ועוד ניתן להתאים גדלים שונים וכתוצאה מכך הדפסה לגודל.
פופ אפ ורול אפ ניתן לרכוש מראש בגודל הרצוי, לעומת מולטי קיוב שניתן לשנות בשטח ולפי גודל ההדפסה את המתקן בעזרת מוטות טלסקופיים..