קדם דפוס – הפקת ניסיון

לפני הפקת ענק רצוי לבצע הפקת ניסיון!

אפילו ההפקות המקצועיות ביותר לא מוותרות על חזרה גנרלית. איש לא יערער על כך, אפילו לא בקרב הבימאים והמפיקים הותיקים והמנוסים ביותר. למשל, מוזיקאי שיעלה להופיע ללא באלאנס מקדים וחזרה גנרלית עלול להצטער על יהירותו. מטרתן של חזרות גנרליות, לוודא באופן סופי את מוכנות הצוות לקראת רגע האמת.

אנחנו בישראגרף מאמינים כי גם לפרוייקט שלך מגיעה חזרה גנרלית. לשם כך אנו מפעילים מחלקת קדם דפוס מקצועית ומגוונת שמטרתה לבצע הפקות ניסיון בטרם ניגש להפקת הדפוס הסופי.

לבירור ושאלות לגבי הפקות דפוס בהתאמה אישית לצרכים שלכם אנא פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.

בדיוק כפי שבודק הבימאי שכל שחקן מכיר את הכניסה ואת הטקסט שלו, אנו בישראגרף נבצע עבורך התאמות צבעים עבור הצילום הדיגיטלי לטובת הדפסת פרוצס בצבעי CMYK ונדאג להתאמה מדוייקת ותוצאה מושלמת.

אם כן, בטרם ביצוע הפקות דפוס ענקיות הכוללות לעיתים מאות פרוספקטים, אנו מזמינים אותך לבצע תדפיסי אייריס
וקדם דפוס מקצועיים שיאפשרו לך בסופו של דבר לקבל את התוצאה האופטימאלית והמדויקת ביותר. אנו ערוכים לקבל את הזמנתך לביצוע קדם דפוס לפני הפקות גדולות, כי עדיף להיזהר מאשר להצטער.

במחלקת קדם דפוס ניתן לבצע אייריס (הדפסת ניסיון ברזולוציה גבוהה המעניקה דוגמת צבע מדוייקת וסימולציית הדפסה טובה).לאחר ביצוע תדפיס אייריס ניתן לאמוד באופן הטוב ביותר את תוצאות ההדפסה, ולכן שיטה זו מהווה חלק חשוב בהפקות קדם דפוס לפרויקטים.

אנשי הצוות המקצועיים שלנו יבצעו עבורכם במסגרת שירותי קדם דפוס גם שירותי עימוד, בנייה גרפית, צריבות, תיקוני צבע החלקת רעשים בטכנולוגיית תדרים, החלקת סקינטונים, המרת צבע פנטון לפרוצס באמצעות ספר רשתות אופסט תקני ועוד שירותים רבים אחרים.

יש לך צורך בהמרות של דפוס אופסט, או של דפוס רוטציה? אנו מציעים לך בדיקת שטחי צבע מלאים או לחילופין התאמת תמונות דיגיטליות וסריקות לדפוס רוטציה.

הצוות שלנו ערוך לקראת החזרה הגנרלית של הפרוייקט שלך, כל אחד כבר יודע את תפקידו.
אנחנו בטוחים שתהיה מרוצה.

לחץ כאן על מנת לקבל הצעת מחיר, ולהתחיל בחזרה הגנרלית.

 .