פיתוח תמונות – הכי קל שיש

כמה פעמים פיתחת תמונות שצילמת ותוצאת הפיתוח נראתה מאכזבת לעומת מה שהראה צג המצלמה הדיגיטלית או המחשב? טכנולוגיות הצילום של המצלמות הדיגיטליות, חדות התמונה שהן מאפשרות, כמו גם חיוניות וטבעיות הצבעים והאפקטים שהן מציעות הולכים ומשתפרים מדי יום. על מנת להשיג את התוצאות הרצויות, מומלץ כי נשתמש במכשור ממגוון האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, אלו המאפשרים פיתוח תמונות באיכות הגבוהה והמקצועית ביותר. פיתוח תמונות במכשור שכזה יוכל להבטיח שאכן התמונות יצאו כפי שהשתקפו מעדשת המצלמה.

לבירור ושאלות לגבי פיתוח תמונות בהתאמה אישית לצרכים שלכם אנא פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.

צילומיהם של צלמים מקצועיים אינם נראים טוב יותר רק מפני שהם מצלמים טוב יותר מהצלם הממוצע, אלא גם מכיוון שהם משתמשים במכשור מתקדם יותר ומשקיעים זמן ומאמץ בחיפוש אחר מקום טוב ואיכותי ככל שניתן עבור פיתוח תמונות. ואכן, פיתוח תמונות שצולמו באיכות גבוהה עם ציוד מתאים נותן תוצאות מרהיבות ומאפשר אף ביצוע הגדלות בקלות, מבלי לפגוע באיכות וחדות התמונה. אך יחד עם זאת, בזכות הציוד המתקדם של ישראגרף יכול כעת כל צלם בעל אמצעים מינימאליים ליהנות מתמונות באיכות מקצועית.

לנו בישראגרף יש את הציוד הנחוץ על מנת לאפשר לכם פיתוח תמונות ברמה הגבוהה ביותר. בישראגרף נפתחה מחלקה חדשה המספקת שירותי פיתוח תמונות למגזר המקצועי, העסקי והפרטי כאחד. במחלקה זו נעשה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת בענף הדפוס כיום, ובמכונות הדפסה ופיתוח תמונות דיגיטליות מתקדמות מסוג מינילאב (MiniLab). המערכת מאפשרת להדפיס ולפתח תמונות באיכות מעולה, בכל הגדלים, מפספורט ועד לגודל 20*30 ומאפשרת גם שירותים דוגמת ביטול עיניים אדומות תוך כדי ההדפסה.

צלמים מקצועיים ימצאו אף שימוש בשירותים מיוחדים המסופקים על ידנו לפי דרישה, כגון פרופיל צבע ICC ללמבדה שיתאים גם למערכת המינילאב (המאפשר שמירה על תאימות צבע בפיתוח כל גדלי התמונות), התאמת התמונה לדפוס אופסט,דפוס דיגיטלי והגדלות שונות. שירותים נוספים דוגמת פיתוח תמונות בפורמט Raw תיקון צבע וחשיפה, תיקון עיוותי עדשה ופרספקטיבה והסרת רעשי צבע בטכנולוגיית תדרים, הינם רק חלק מהשירותים המקצועיים אותם ניתן לקבל.

צוות המומחים שלנו שם דגש על ניהול צבע מתקדם בהתאם לצורכי הלקוח ומקפיד על תוצאה איכותית עבור כל הלקוחות, בין אם מדובר בלקוח פרטי או מקצועי. שירותי החלקת פנים וריטוש (Skin Tones) לצורכי צילומי דוגמנות וקלוז אפ לקבלת תמונה משופרת, ניתנים אף הם בסטודיו שלנו, לפי דרישה.

 .