על החברה

ישראגרף

פרסום מוצלח מתחיל בישראגרף
המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת בקצב מסחרר, הופכות את תחום הפרסום בכלל ואת הפקות הדפוס בפרט למאתגר ותובעני יותר. הטכנולוגיה מתפתחת במהירות, איכויות ההדפסה עולות ואיתן גם מגוון האפשרויות שהולך ומתרחב. המפרסם, נדרש כיום לא רק להסב את תשומת ליבו של הצרכן אלא גם לגרות ולעורר אותו, להפתיע ולחדש. כתוצאה מכך הופך הדפוס הדיגיטלי המעוצב לשחקן מפתח במגרש הפרסום והשיווק.

חברת ישראגרף הוקמה בשנת 1977 על מנת לתת מענה הולם לדרישות ענף הבנייה שהלך והתפתח בארץ באותם ימים. ישראגרף החלה את פעילותה במתן שירותי העתקות אור עבור ענף הבניה ובמשך הזמן, עם צבירת ניסיון וותק בתחום, החלה ישראגרף לספק ללקוחותיה שירותי דפוס דיגיטלי נוספים וכן הדפסות בפורמט רחב . כיום מתמחה החברה במגוון רחב של הפקות דפוס דיגיטלי ומעמידה לטובת לקוחותיה יותר משלושה עשורים של ניסיון בעיצוב הפקות דפוס, מהדפסת עבודות גמר סטודנטיאליות ותמונות קטנות ועד הדפסות פורמט רחב בגדלים עצומים! השימוש בפורמט רחב נפוץ מאוד כיום בכל התחומים, מפוסטרים מעוצבים, דרך באנרים לפרסום ועד פלוטים בצבע עבור ענף הבניה. בנוסף מציעה ישראגרף שירותי דפוס דיגיטלי על כל צדדיו הכוללים, עיצוב, סריקות, הדפסה, הדפסה על קנבס, מסגור ושירותים משלימים רבים נוספים עבור ענף הדפוס. לצורך כך מפעילה החברה את הציוד המתקדם והחדשני ביותר הקיים כיום, המבטיח הפקות דפוס איכותיות וחדות, בכל גודל בעיצוב חדשני ובגימורים שונים, ובזמינות גבוהה לפי דרישת הלקוח.

בין לקוחות החברה תוכלו למצוא מוזיאונים, משרדי פרסום, רשתות קמעונאיות שונות, גורמים רבים בענף הבניה ואף לקוחות פרטיים רבים. על מנת להקנות ללקוחותיה נוחות מרבית מלווה חברת ישראגרף את הלקוח משלב הרעיון, דרך עיצובו והפקתו, ועד גימורו הסופי. בסיום הפרויקט נשלח המוצר באמצעות שליח לפתח ביתו של הלקוח על מנת להבטיח תוצאה מיטבית במינימום זמן ומאמץ מצד הלקוח.

הנכם מוזמנים לבקר בכל אחד מהסניפים ברחבי גוש דן. בסניפים אלו תוכלו למצוא בנוסף לייעוץ והפקת הפרויקטים גם אביזרים נלווים כגון מתקני תצוגה עבור נקודות מכירה, ביתני תערוכה, מתקנים שולחניים ואף חלונות ראווה.

ישראגרף מזמינה אתכם להתחיל לחשוב בגדול ומציעה עבורכם שירותי עיצוב ודפוס דיגיטלי ברמה, באיכויות ובגדלים שלא חשבתם שאפשריים, וכל זאת, ביעילות מקסימאלית, תוצאה אופטימאלית ואיכות הדפסה שלא משאירה מקום לספק.

ישראגרף – מגדילים לעשות בשבילך.

.