דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי

כרטיס ביקור ? פרוספקט? סקיצה? תמונות לנקודות מכירה? הזמנות לאירועים?
ישראגרף, מגדילים לעשות בשבילך, דפוס דיגיטלי באיכות ומהירות גבוהה ובעלות נמוכה!

לפרטים נוספים אנא פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.

אין מי שלא נדרש כיום לשירותי דפוס דיגיטלי. גם אם איננו מכירים בכך, שירותי הדפוס הדיגיטלי מקיפים כל חלק בחיינו. שירותי צילום דיגיטלי ושרותי דפוס דיגיטלי מאפשרים לכל אחד מאתנו להנות מהפקות מתוחכמות בוריאציות שונות הכוללות שוני בין הפריטים השונים, וכל זאת מבלי להתפשר על מועד האספקה הקצר, המחיר או האיכות.

דפוס דיגיטלי מתאפיין ברזולוציה גבוהה במיוחד ובהיותו חד ומדוייק, המאפשר תוצאות באיכויות מדהימות. יתרונו העיקרי של דפוס דיגיטלי נעוץ דווקא בעובדה כי הוא מאפשר הפקות דפוס תוך זמן קצר ובעלות נמוכה – הדפסה דיגיטלית של כמה מאות פריטים במחיר אטרקטיבי במיוחד. ניתן לבצע דפוס דיגיטלי על גבי כל סוגי הנייר, תוך זמן קצר.

בישראגרף, מציעים לכם מגוון שירותי דפוס דיגיטלי הכוללים הדפסות דיגיטליות, הדפסת מדבקות, מדבקות לדיסקים, עיצוב והדפסת כרטיסי ביקור, חוברות, מצגות או כל דבר אחר, ניתן אף להדפיס הזמנות לאירועים, גלויות מעוצבות ועוד, באיכות מדהימה, במהירות ובמחיר משתלם. בנוסף, שימוש בשיטת הדפוס הדיגיטלי מאפשר אף ליצור הדפסת מידע משתנה לדיוור ישיר על גבי מדבקות, ללא כל מאמץ ובזמן מינימלי!

יתרון נוסף של הדפסה דיגיטלית, מתבטא בכך שהיא מאפשרת הדפסה ישירות מקובץ קיים (כל קובץ קיים) ולחסוך זמן יקר וזאת מבלי לפגוע באיכות. במידה ויש ברשותכם קובץ מעוצב מוכן מבעוד מועד, ניתן להדפיס ישירות מהקובץ על מגוון רחב של סוגי נייר ובכל גודל שתבחרו.

אין יותר צורך בהמתנה ארוכה להפקות הדפוס, הזמינות שמאפיינת את הדפוס הדיגיטלי, מאפשרת הפקת דפוס של כמה מאות פריטים, ואף פריטים בודדים, בהתאם לצורך, וכל זאת בעלות נמוכה ומבלי לעכב את תהליכי העבודה.

 .