באנרים

באנרים מודפסים על בד דגלים

הלבשת "שמלה" על עמודי אזעקות בחנויות. הבאנר מודפס על בד דגלים ונתפר לפי מידות הנדרשות בחנות.

רוצה לצעוק מכל קיר? מכל חלון? אנחנו הכתובת בשבילך!

כל בעל עסק יודע, כי קהל הלקוחות תלוי תלות ישירה בפרסום. פרסום טוב ואפקטיבי עשוי להרחיב את קהל הלקוחות על חשבון מתחרים אחרים. לנו בישראגרף, יש את הפתרון עבורך, ובגדול!

צוות המקצוענים שלנו עוסק בתחום עיצוב באנרים מידי יום, וישמח להתאים וליצור עבורך באנרים המהווים את הפתרון האידיאלי והמשתלם ביותר! אצלנו בישראגרף תוכל למצוא מגוון רחב של אפשרויות הכולל עיצוב באנרים בגדלים שונים, באנרים המותאמים לתנאים שונים. ניתן לבצע הדפסת באנרים בגדלים שונים על גבי חומרים שונים ומגוונים, כולל הדפסה על שמשונית, ויניל, בד רשת, קנוואס ואפילו משי, בעלויות נמוכות ובאיכות מעולה!

לבירור ושאלות לגבי עיצוב באנרים בהתאמה אישית לצרכים שלכם אנא פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.

עבור מקומות בהם נחוץ באנר איכותי אך זול, ניתן להשתמש בבד שמשונית, העשוי למעשה ויניל חלק. על בד זה ניתן לבצע הדפסה איכותית כחלק משירותי עיצוב באנרים בשישה צבעים ובעלות מינימלית! ההדפסה לא תדהה, ולא "תנזל" בגשם ובשמש. באתרים בהם משתוללת רוח חזקה ועדיין יש צורך בבאנר גדול, ניתן לבצע הדפסה על גבי בד רשת, אשר אינו יוצר אפקט דמוי מפרש כתוצאה מהרוח. את בד הרשת, כמו גם השמשונית, תוכל לגלגל ולהעביר מיקום בהתאם לצורך. צוות המומחים שלנו אף יתאים עבורך את סוג הגימור לפי תנאי השטח ויבצע עבורך הלחמה, תפירה, טבעות וחיזוקים על פי צורך!

למידע נוסף על שמשונית לחץ כאן
על מנת לאפשר פרסום אטרקטיבי ומקורי, ניתן אף להדפיס בפורמט רחב על גבי מדבקות המתאימות להדבקה על חלונות ראווה, או מדבקות ויניל המשמשות לרוב נקודות מכירה שונות. הדפסת המדבקות מאפשרת תוצאה מרהיבה ומאפשרת פרסום זול יחסית מבלי להתפשר על האיכות.

אנו בישראגרף עוסקים מזה מספר עשורים בדפוס פורמט רחב, ומתחייבים עבורכם לעבודה איכותית, אמינה ומותאמת במיוחד לצרכיכם ולתנאי השטח. המכשור המתקדם שברשותנו מאפשר רזולוציה גבוהה, דיוק והדפסה באיכות שתרם הכרת! ניתן לבצע הדפסת באנרים על כל סוגי החומרים, לרבות הדפסה על בד משי, קנוואס, נייר מבריק, ועוד!

בקרוב, תוכל לפרסם את העסק שלך, בכל מקום, בכל מזג אוויר ובמחיר משתלם!

לחץ כאן, לקבלת פרטים נוספים.

 .